Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+3
chorche
fanatic4007
otec
7 posters

 :: Info

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec St september 02, 2009 3:05 pm

Ahoj všetci po dohovore s TT legion (vlastníkom taktiež military paintball fora) www.militarypaintball.sk sme sa rozhodli spojit tieto dve fora do jedneho pod adresou www.militarypaintball.sk a snžit sa tak spojit hráčov a priaznivcov militarypaintballu na Slovensku.

Presný termín zmeny ešte upresníme,tak budte pripravení na tuto zmenu.

Veríme že tato zmena bude pozitívom pre všetkých.
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  fanatic4007 St september 02, 2009 3:33 pm

otec napísal:Ahoj všetci po dohovore s TT legion (vlastníkom taktiež military paintball fora) www.militarypaintball.sk sme sa rozhodli spojit tieto dve fora do jedneho pod adresou www.militarypaintball.sk a snžit sa tak spojit hráčov a priaznivcov militarypaintballu na Slovensku.

Presný termín zmeny ešte upresníme,tak budte pripravení na tuto zmenu.

Veríme že tato zmena bude pozitívom pre všetkých.

co to pre nas znamena???
fanatic4007
fanatic4007

Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : bratislava.......Weekend Warriors
Points : 91
Registration date : 30.08.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  chorche St september 02, 2009 3:39 pm

ze jedneho krasneho dna sa rano zobudime, pretrieme si oci, budeme sa snazit nalogovat na tuto stranku a ono nam to vypise

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ie404error

pripadne

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Error%20404
chorche
chorche

Počet príspevkov : 471
Age : 40
Location : Weekend Warriors
Points : 225
Registration date : 26.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  kuratorX St september 02, 2009 3:50 pm

Dost dobre Chorche. Budem sa snazit sa na tuto udalost pripravit Smile
kuratorX
kuratorX

Počet príspevkov : 259
Age : 40
Location : Weekend Warriors ; BA-Petrzalka
Points : 165
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec St september 02, 2009 3:54 pm

nie ked sa to zmeni tak sa nalogujes na www.militarypaintball.sk regnes sa a budes na novom kde by mala byt vetšina veci z tohoto fora . Twisted Evil
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  KeXo Pi september 04, 2009 8:05 pm

Vzhladom na adresu fora a zlucenie s podobne zameranym forom by to malo priniest jak viac uzivatelov, tak viac clankov a informacii. My ideme do toho s tym, ze verime ze to bude len prinos pre celu SVK PB military scenu Wink

KeXo

Počet príspevkov : 58
Points : 54
Registration date : 20.05.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec Pi september 04, 2009 8:51 pm

presne tak hoši... POSÚVAME LEVELY ... Twisted Evil Twisted Evil
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  KeXo Ut február 02, 2010 5:23 am

No tak LEVELY sa niekedy posuvaju dost tazko... podobne ako je to v tomto pripade. Hoc sme sa akokolvek moc snazili, s tym zlucenim 2 for dohromady je dost velky problem. Nie je ani tak problem to spojit (naprogramovat) manualne, ako s ich technickou dostupnostou. Zatial co jedno forum je realne plne k dispozicii a je mozne ho odzalohovat, preprogramovat, prenasat, atd. tak to druhe (TOTO) je webove, cize nieco ako virtualne a nie je nad nim plna kontrola, co znamena ze sa nedaju z tadialto extrahovat data na export niekam inam. Je mi naozaj velmi luto, ze nedokazeme dodrzat prvotne slubovany zamer a kedze mame aj nadalej zaujem o spojenie, spolupracu na fore a poskytnutie zaujimavejsieho nazvu domeny, ako aj miesta (serverov) kde by tieto data prebyvali, tak nam nezostava nic ine ako Vas nejak ukecat aby ste tu zlozili zbrane a nafasovali nove inde Wink
Viem ze ste tu uz zvyknuty a su tu uz nejake temy a diskusie ktore su zaujimave a tazko sa Vam budu opustat, ale myslim si ze ich tu neni zas tolko, aby sa v nich nedalo pokracovat inde... skor nez nie je neskoro. Viem ze lahko sa hovori a tazko kona, zvlast ked som neni tak zainteresovany ako poniektori z Vas. Ale v podstate nam ide o spolocnu vec... nechceme na tom nijak tazit, slo nam len o spojenie niecoho uz zabehnuteho s niecim novym ale rovnakeho charakteru. Po dohovore s Otcom som pre neho prislubil z nasej strany plnu kontrolu nad tymto novym forom, cize pokial sa budete na fore spravat tak ako doteraz, tak by ste nemali byt nijako obmedzovany a malo Vam to priniest v konecnom dosledku v buducnosti len vacsie moznosti, prehladnost, funkcnost a hlavne viac informacii... proste tie vyssie LEVELY o ktorych sme tu hovorili.
Nejdem viac kecat, zvlast ked nemame viac co ponuknut, nez som napisal... je to len o Vas a snad to prijmete pozitivne.

Nejdem zatial pisat na akej presnej adrese je forum spustene, az kym sa tu k tomu nejak nevyjadrite, nedohodnete a kym si Vlado a ja neporobime na tom fore nejake kategorie a nepoupratujeme tie stare prenesene. Myslim ze do konca tyzdna by malo byt vsetko OK a ak nebudete proti... tak by sa to verejne odpalilo, pricom toto forum by este separatne s tym novym nejaky ten mesiac bezalo (kvoli informaciam co su tu).

Dik za doveru a uprimnu kritiku Neutral Wink

KeXo

Počet príspevkov : 58
Points : 54
Registration date : 20.05.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Reinn Ut február 02, 2010 8:31 am

cheers som plne za!
toto forum milujem o com moze svecit aj pocetnost mojich prispevkov aj ked su niektore z nich zbytocne a nezmyselne Embarassed
kazdopadne ak by sa podarilo spravit forko ako je napr. http://forum.military-paintball.cz tak by to bolo super, toto forum sme si pokazili sami nedostatocnou moralkou a teda aj ukladanim prispevkov hala bala nekladuc doraz na spravne sekcie a podobne... skratka ak som dobre pochopil ma to byt nieco nove nepospinene a orientovane v duchu istej moralky a teda tam bude prehlad a poriadok cim sa samozrejme zlepsi prehladnost a moznost informovania sa v pripade potreby (tu mam sam casto problem najst nieco co som uz raz cital scratch ) rabbit
Reinn
Reinn

Počet príspevkov : 727
Age : 32
Location : Bratislava-Rača...Weekend warriors
Points : 307
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  kuratorX Ut február 02, 2010 10:21 am

No ja som tu nikdy nemal vacsi problem najst co somm chcel a nemyslim, ze by tu boli temy ukladane nejak chaosne...
Myslim, ze nove spolocne forum by mohlo byt fajn a rozsiria sa tym moznosti informovanosti. To samozrejme neznamena ze neocenujem to co pre nas Otec spravil. Od svojho vzniku, pred vyse rokom, preslo toto forum uzasnym rastom cheers Dik oTec...
kuratorX
kuratorX

Počet príspevkov : 259
Age : 40
Location : Weekend Warriors ; BA-Petrzalka
Points : 165
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  chorche Ut február 02, 2010 11:22 am

pozri, neni problem Very Happy a kazdy si moze to dolezite co tu dal a si mysli ze by sa malo zachovat skopcit do noveho fora stylom ctrl+c ctrl+v, teda ja si skopcim min 3 alebo 4 prispevky, ostatne ... no co uz Sad

ale hlavne je aby bolo dobre, prehladne forum a aby sa ludia zapajali ... study
chorche
chorche

Počet príspevkov : 471
Age : 40
Location : Weekend Warriors
Points : 225
Registration date : 26.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Reinn Ut február 02, 2010 11:35 am

osobne si myslim ze dolezite informacie co sme si tu poskytli si kazdy pameta a kto bude novy alebo zabudol sa opyta na novom fore a zase mu ochotne poradime Basketball
Reinn
Reinn

Počet príspevkov : 727
Age : 32
Location : Bratislava-Rača...Weekend warriors
Points : 307
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  KeXo Ut február 02, 2010 5:12 pm

Som rad ze sa na to pozerate, tak ako tu pisete Wink Uz z tych prispevkov je citit ze Vam ide o viac nez len kecanie a chapem preco to tu tak fajn zilo. Urcite sa s Otcom posnazime pokracovat v raz nacatej praci, cize by ste nemali o nic prist... ba naopak.

Toto Vase forum vzniklo v dobe, ked ja som mal svoje cerstvo uzavrete a pracoval som na konverzii na novsiu platformu a hlavne zaujimavejsiu domenu. Cize mnohy z vas co v tej dobe zacinali a objavili sa na tomto fore o tom povodnom militantne paintbalovo orientovanom ani nevedia. To bolo sice povodne spustene s orientaciou na organizovanie LANiek od nejakeho roku 2003, ale po roku 2005 sa zacalo silno menit na paintbalove. Uz vtedy ked vznikalo PBCentrum, som sa ho ako slusne zabehnute, s fajn komunitou (ktora verim ze po spusteni znovuobzivne), snazil zakomponovat do jedneho spolocneho projektu, ale nebol zaujem (snad preto ze forum PBCentra je orientovane viac na speed).

Tuto kratku historiu som spomenul prave preto aby som poukazal na to, ze mnohy z Vas hoc sa budu musiet znovu zaregistrovat, nepridu do uplne cisteho fora, ale do fora ktore uz nejaky ten rocik fungovalo, cize tu najdu pekne pocitanicko... a hlavne mnoho podobne orientovanych diskusii ako ste mali aj Vy tu. No a to co tam nenajdete a bude Vam tam chybat, pomozeme z tohoto nejako pretansformovat aj ked len stylom ako pisal...

chorche napísal:pozri, neni problem Very Happy a kazdy si moze to dolezite co tu dal a si mysli ze by sa malo zachovat skopcit do noveho fora stylom ctrl+c ctrl+v, teda ja si skopcim min 3 alebo 4 prispevky, ostatne ... no co uz Sad

ale hlavne je aby bolo dobre, prehladne forum a aby sa ludia zapajali ... study

Hlavne je ze je spolocny zaujem a odhodlanie, potom sa prekazky a problemy zdolavaju lahsie. Tesim sa ze Vam s Otcom budem moct coskoro predstavit nove forum. Momentalne pracujem na zapracovani nejakeho pekneho, nevtieraveho a najlepsie aspon tak trochu militantne vyzerajuceho skinu.

KeXo

Počet príspevkov : 58
Points : 54
Registration date : 20.05.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  chorche Ut február 02, 2010 6:40 pm

tesime a nechame prekvapit seba sa study
chorche
chorche

Počet príspevkov : 471
Age : 40
Location : Weekend Warriors
Points : 225
Registration date : 26.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  fanatic4007 Ut február 02, 2010 6:56 pm

Tak isto som za..ako už rein spominal toto forum sa bude opustat ťažko..moje prvé kroky po spustení pc viedli prave sem... Ale teším sa na nové forum a nové informacie...
fanatic4007
fanatic4007

Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : bratislava.......Weekend Warriors
Points : 91
Registration date : 30.08.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  kuratorX St február 03, 2010 10:38 am

Tak uz nas tolko nenatahuj Very Happy
kuratorX
kuratorX

Počet príspevkov : 259
Age : 40
Location : Weekend Warriors ; BA-Petrzalka
Points : 165
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec St február 03, 2010 8:33 pm

este musite vydržat trochu ale poviem vam ja som sa tam dost dočítal zaujimavostí.... Twisted Evil
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec Št február 04, 2010 8:42 pm

Chlapci do 2 dni bude spustene nove forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Reinn Št február 04, 2010 9:04 pm

bounce
cheers cheers cheers
Reinn
Reinn

Počet príspevkov : 727
Age : 32
Location : Bratislava-Rača...Weekend warriors
Points : 307
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  fanatic4007 Pi február 05, 2010 9:32 am

bounce bounce bounce bounce bounce bounce
fanatic4007
fanatic4007

Počet príspevkov : 94
Age : 34
Location : bratislava.......Weekend Warriors
Points : 91
Registration date : 30.08.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  kuratorX Pi február 05, 2010 12:07 pm

Jupiiii bounce cheers
kuratorX
kuratorX

Počet príspevkov : 259
Age : 40
Location : Weekend Warriors ; BA-Petrzalka
Points : 165
Registration date : 14.02.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  otec Pi február 05, 2010 9:57 pm

Takže páni forum je schopne fungovania možete sa preregistrovat prosím aby ste sa regli pod menami ktore pouzivame tu aby sme vedeli kto je kto a aby ste vyplnili vsetky udaje o sebe a hlavne tím aký ste.Je tam možnost zmeny jazyka a takisto aj skinu takže si možete zmenit podla seba ale ja osobne pouzivam bud modry zakladny lebo je prehladny alebo skin slagg.

a tu je link. forum.military-paintball.sk

a prosim vas aby ste pisali do sekvii ktore su na to vytvorene nech je tam poriadok aby som vas nemusel baci baci...
FORUM používaju aj iný hráči ktorých este nepoznáte a tak sa aj treba chovat.Tesím sa tam na vas.


prípadne otázky kludne piste aj cez PM.

OTEC/KEXO
otec
otec
Admin

Počet príspevkov : 695
Age : 46
Location : Bratislava/Dúbravka
Points : 399
Registration date : 20.10.2008

http://www.presporska-garda.webnode.sk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  KeXo Pi február 05, 2010 10:04 pm

http://forum.military-paintball.sk

Pozor na priponu, staci zmenit na .cz a ste na sesterskom military fore v Cechach Wink

KeXo

Počet príspevkov : 58
Points : 54
Registration date : 20.05.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Lopata Pi február 05, 2010 10:45 pm

Iďem n a to !
Lopata
Lopata

Počet príspevkov : 529
Location : Prešporok
Points : 242
Registration date : 12.01.2009

http://www.antize.tk

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Reinn Pi február 05, 2010 10:52 pm

v sekcii ZBRANE sa mi da otvorit len diskuzna sekcia zbrane, pri sekciach hlavne, upgrade a galeria mi to pise "Nemáte oprávnenia pre zobrazenie tém v tomto fóre." cim to moze byt?
Reinn
Reinn

Počet príspevkov : 727
Age : 32
Location : Bratislava-Rača...Weekend warriors
Points : 307
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zmena fora a zmena domény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 :: Info

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.