Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Googlil som, aneb kam isť hrať

+5
wandal14
gandzy
Reinn
otec
Lopata
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  Reinn Po apríl 06, 2009 9:17 pm

Peter / Predators napísal:priatelia a preco nezorganizovat normalnu 24ku,ako sme to robievali pred par rokmi?proste hra sa 24 hodin zo soboty na nedelu,s tym,ze je dohodnute kratke,nocne primerie...je to celko fajn zazitok...ak bude zaujem a dost ludi,mozme kludne okrem nasich uz planovanych akcii, zorganizovat aj *Comandos 2,s tym,ze budeme v horach aj v noci...
no takemuto navrhu sa nie nehovori takze ak to bude v case kedy mam volno tak somnou ratajte Wink
Reinn
Reinn

Počet príspevkov : 727
Age : 32
Location : Bratislava-Rača...Weekend warriors
Points : 307
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  Lopata Po apríl 06, 2009 9:19 pm

Peter / Predators napísal:priatelia a preco nezorganizovat normalnu 24ku,ako sme to robievali pred par rokmi?proste hra sa 24 hodin zo soboty na nedelu,s tym,ze je dohodnute kratke,nocne primerie...je to celko fajn zazitok...ak bude zaujem a dost ludi,mozme kludne okrem nasich uz planovanych akcii, zorganizovat aj *Comandos 2,s tym,ze budeme v horach aj v noci...

Oi !
Lopata
Lopata

Počet príspevkov : 529
Location : Prešporok
Points : 242
Registration date : 12.01.2009

http://www.antize.tk

Návrat hore Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  chorche Ut apríl 07, 2009 12:46 am

no ja zrovna nocny tvor nie som a aj si rad pospim, ale snad by som to zvladol, len moja draha si uz o mne bud mysliet, ze som vazne cvok a o rodicoch uz ani nehovorim, ty ma rovno vydedia drunken Sleep
chorche
chorche

Počet príspevkov : 471
Age : 41
Location : Weekend Warriors
Points : 225
Registration date : 26.01.2009

Návrat hore Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  Lopata Ut apríl 07, 2009 4:18 pm

O mne si moje okoloe mysli ze som militantny blázon ktorého trba zavrieť do ústavu.... Surprised Surprised Surprised takze.... IDEM Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Lopata
Lopata

Počet príspevkov : 529
Location : Prešporok
Points : 242
Registration date : 12.01.2009

http://www.antize.tk

Návrat hore Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  wandal14 Ut apríl 07, 2009 6:54 pm

Peter / Predators napísal:priatelia a preco nezorganizovat normalnu 24ku,ako sme to robievali pred par rokmi?proste hra sa 24 hodin zo soboty na nedelu,s tym,ze je dohodnute kratke,nocne primerie...je to celko fajn zazitok...ak bude zaujem a dost ludi,mozme kludne okrem nasich uz planovanych akcii, zorganizovat aj *Comandos 2,s tym,ze budeme v horach aj v noci...

kto ma pozna vie ze taketo akcie mi nerobia problemy, a noc v horach tak myslim ze to je pre kazdeho bez akychkolvek problemov pohodicka rabbit rabbit uz sa tesim tak ked sa nazbierame viaceri mozem v ramci moznosti pomoct aj s organizaciou cyclops
wandal14
wandal14

Počet príspevkov : 303
Age : 33
Location : Bratislava, Cierna voda
Points : 80
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Googlil som, aneb kam isť hrať - Stránka 3 Empty Re: Googlil som, aneb kam isť hrať

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.